semnan@mftplus.com           تماس با  ما:  8 _ 33441455 - 023

                                               گ.ا.م.ا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

                                                                     نماینده مجتمع فنی تهران در سمنان


تولید محتوا اینستاگرام

1401/04/29 0 نظر بازدید : 91

تولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام و نکاتی که نباید آنها را فراموش کنید 

اگر به تبلیغات محصول خود پرداختید باید درباره چیزهایی حرف بزنید که برای مخاطب مفید و کاربردی باشد، تا بتوانید مشتری را به سمت خود جذب کنید. از آنجا که بازاریابی در اینستاگرام این روزها رونق ویژه‌ای گرفته است، قطعاً رقبای زیادی هم برای کسب و کار شما وجود خواهند داشت و تنها چیزی که می‌تواند شما را از بقیه متمایز کند تولید محتوای ارزشمند و خلاقانه است. 
برای تولید محتوا در اینستاگرام باید ایده‌های متنوعی داشته باشید تا بتوانید مخاطب را سرگرم کنید. همچنین باید بدانید محتوایی که می‌گذارید برای مخاطب مناسب است یا خیر. زیرا بعضی از پیج‌ها بدون توجه به این مسئله پست‌هایی می‌گذارند که کاملاً بی‌ربط به موضوع پیج است و همین باعث می‌شود بیننده از پیج خسته شود. اما قواعد تولید محتوا در اینستاگرام بر 4 اصل استوار است که در زیر آن‌ها را باهم بررسی می‌کنیم. 

تولید محتوا تصویری با ایده های جذاب و خلاقانه

مؤثرترین عوامل در تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام در شبکه‌های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام کیفیت، جذابیت و خلاقیت آن است. کیفیت همیشه حرف اول را در بازاریابی دیجیتال و محتوایی می‌زند و مخاطبی که با کیفیت خوب محتوای یک پیج آشنا باشد محال است آن را فراموش کند. کیفیت در محتوا بستگی به نوع محتوای تولیدی دارد مثلاً در محتوای تصویری باید سعی کنید از عکس‌ها و ویدئوهای با کیفیت بالا استفاده کنید تا پیج‌تان طراوت لازم را داشته باشد. این امر در محتوای نوشتاری هم صدق می‌کند. برای مثال اگر متنی را در پست خود منتشر می‌کنید باید ساده، روان و بدون غلط املایی باشد تا خواننده را تا انتهای متن همراهی کند. 


اختصاص دادن زمان مناسب برای انتشار پست‌ها

ازآنجایی‌که اینستاگرام این روزها وسیله‌ای برای سرگرمی مردم شده است، بسیاری از مردم در ساعات خاصی از شبانه‌روز بیشتر در اینستاگرام فعالیت دارند. بنابراین می‌توانید با انتشار پست‌های سرگرم‌کننده در آن ساعات، مخاطب بیشتری را به سمت خود بکشانید. فهمیدن اینکه مردم بیشتر در چه ساعاتی در اینستاگرام هستند کار چندان سختی نیست، کافی است چند روزی در ساعات مختلف پست بگذارید تا ببینید در چه زمانی بازخوردها بیشتر است و به‌ این‌ ترتیب در همان ساعات پست‌هایتان را انتشار دهید. با استفاده از ابزار Instagram Insights نیز می‌توانید میزان فعالیت کاربران خود در اینستاگرام را مشاهده کنید و ساعات فعالیت آن‌ها را دقیق‌تر بدانید.

 

 

راهکاری برای تولید محتوا تأثیرگذار در اینستاگرام


همان‌طور که گفته شد برای تولید محتوا نیازمند خلاقیت هستید و لازمه‌ی خلاقیت، شکل‌گیری ایده‌ی اولیه است. ایده نقش بسیار مهمی در این کار دارد و می‌تواند محتوایی جداگانه و ارزشمند را تولید کند به‌طوری‌که همه‌چیز از همان ایده اولیه سرچشمه می‌گیرد. یاراپلاس یکی از ایده‌پردازترین شرکت‌ها در این زمینه است که در ادامه می‌‌خواهیم به بررسی برخی از این ایده‌ها بپردازیم. 

 

 

ارتباط و تعامل با مخاطبان اینستاگرام با تولید محتوا تعاملی


یکی از چیزهایی که باعث افزایش بازدهی بیشتر پیج اینستاگرامی می‌شود، تعامل و ایجاد ارتباط بین کاربران است. زمانی‌که شما برای پست‌هایتان موضوع انتخاب می‌کنید باید توجه داشته باشید تا موضوع انتخابی قابلیت به چالش کشیدن مخاطبان پیج را داشته باشد. با انتخاب درست موضوع برای محتوایی که تولید می‌کنید می‌توانید بین کاربران تعامل ایجاد کرده و نظرهای مختلف آن‌ها را درباره موضوعات مختلف بدانید.

 

 

منبع:namadin.co
 

دوره آموزش اینستاگرام و تولید محتوای اینستاگرام 


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.